Mindray DC-30

Aparat DC-30 to wysokiej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia. Jest to wszechstronny ultrasonograf służący do przeprowadzania kompleksowej diagnostyki w pełnym spektrum badań. Urządzenie współpracuje z szerokim zestawem głowic diagnostycznych. Prosty interfejs graficzny sprawia, że użytkownik w pełni może wykorzystać potencjał diagnostyczny systemu.

Zapytaj o cenę

 

mindray-dc-30-hipocrates

Unikalny, wysokiej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia to cechy nowego przewoźnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model DC-30 firmy Mindray. to wszechstronny ultrasonograf służący do przeprowadzania kompleksowej diagnostyki w pełnym spektrum badań. Urządzenie współpracuje z szerokim zestawem głowic diagnostycznych oraz posiada wiele zaawansowanych funkcji zapewniających doskonałą jakość obrazowania. Zwięzły, dobrze zorganizowany interfejs graficzny sprawia, że użytkownik w pełni może wykorzystać potencjał diagnostyczny systemu.
Dodatkowa zaleta to możliwość wyboru z szerokiego zestawu narzędzi ułatwiających diagnostykę, obejmujących między innymi wiele pakietów do pomiarów automatycznych. Pomagają one zredukować czas skanowania i pomiarów, standaryzować protokoły badań, zwiększyć produktywność i otoczyć pacjenta jeszcze lepszą opieką.

Ergonomia aparatu to:

– 15” ( opcjonalnie 17’’) monitor wysokiej rozdzielczości
– MedSight™ pozwala przesyłać obrazy kliniczne i pętle czasowe do urządzeń zewnętrznych

Wszechstronność aparatu zapewniają:

– Tryby skanowania: B, Color Doppler, Power Doppler, PW Doppler, M,
– Oprogramowanie do badań: jamy brzusznej, ginekologii i położnictwa, kardiologii, małych narządów, urologii, ortopedii, neurologii, naczyniowych i innych
– Pracuje z głowicami: convex, linia, micro-convex, endokawitarna, sektorowa
– Zestaw pakietów pomiarowych i kalkulacyjnych

Wysokiej wydajności aparatu służą:

– iTouch – szybka optymalizacja obrazu przy pomocy jednego klawisza
– iBeam – obrazowanie wielokierunkowe,
– iClear – funkcja czyszczenia obrazu z szumów oraz wzmocnienia granic tkanek,
– Obrazowanie harmoniczne z przesunięciem fazy,
– iZoom – obrazowanie wyodrębniające obraz diagnostyczny na całą powierzchnię monitora,
– iStation – panel zarządzania danymi pacjentów ,