xScribe 5 – MORTARA

XScribe oferuje najnowsze algorytmy Mortara VERITAS ™ pozwalające na interpretację zapisu z 12 odprowadzeń EKG zarówno dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W połączeniu z modułem bezprzewodowej transmisji sygnału (WAM ™), nie ma konieczności stosowania standardowego kabla pacjenta, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania badania. Dodatkowo XScribe jest idealnym systemem dla dzisiejszej integracji IT z jego wszechstronnych opcji łączności z wykorzystaniem XML, DICOM i HL7.

Zapytaj sprzęt z wyprzedaży rocznika 2016
mortara_wysiłek_hipocrates

system-wysilkowy-mortara

System Wysiłkowy Mortara X-Scribe5 

  • Bezprzewodowa rejestracja EKG

Mały cyfrowy nadajnik X12+™ wysyła diagnostyczne12-kanałowe EKG. Zapewnia komfort badania przez nieograniczanie ruchów pacjenta.

  • Mistrzowski algorytm Mortara VERITAS™

XScribe 5 zawdzięcza algorytmowi VERITAS™ poprawność rozpoznawania epizodów EKG. Algorytm ten wiarygodnie rozpoznaje pobudzenia i skutecznie usuwa zakłócenia.

  • Kompleksowa prezentacja danych klinicznych

System XScribe 5, oprócz ciągłych trendów ST, przedstawia na 24” ekranie położenie i nachylenie ST zespołów uśrednionych, profil ST i porównanie, przez nałożenie, z zespołem referencyjnym wybranej fazy badania.

  • Unikatowy cyfrowy filtr SCF

Chroniony patentem filtr SCF redukuje szumy i dryft linii zerowej. Jednocześnie zachowuje sygnał EKG w paśmie diagnostycznym.

  • Płynna wizualizacja danych

Dostęp, w trakcie i po badaniu, do pełnych danych pozwala na zapamiętywanie i drukowanie przykładów EKG z dowolnego momentu badania. Oznacza to, że krytyczne chwile badania nie zostaną pominięte.

  • Wysyłanie elektronicznego raportu

Raport, opracowany przez specjalistę, może być wysłany, w formacie PDF, XML lub DICOM, ręcznie lub automatycznie, do dowolnej lokalizacji sieciowej.

  • Interfejsy komunikacyjne HL7 (Health Level 7) i DICOM®

XScribe 5 automatycznie ściąga zlecenia i dane pacjenta z systemu HIS, wysyła komunikaty rozliczeń i statusu orazgeneruje raporty w oparciu o listę roboczą.

  • Skalowalność rozwiązania

XScribe 5 pozwala na prostą i złożoną  konfigurację systemu. Każdy pojedyńczy lub wielostanowiskowy sieciowy system XScribe 5 umożliwia kolejkowanie pacjentów, przeprowadzanie testów wysiłkowych oraz przeglądanie, generowanie i wysyłanie raportów.